Nieuw thuis gezocht voor West Siberische Laika (Laska)

Wegens omstandigheden nog steeds een nieuw thuis gezocht voor Laska (West-Siberische Laika)

Laska 3

Ras:                            West Siberische Laika

Geslacht:                    teefje,  niet gesteriliseerd

Geboren:                    05-03-2016

Stamboom:                 geen

Land van herkomst:   Rusland

Paspoort:                    Ja

Chipnummer:              643178021038511

Laska is een lieve, voor haar ras heel gehoorzame dame, die samen met haar zusje bij een echtpaar woont. Helaas doet zij haar rasnaam nogal eer aan, Laika betekent immers blaffer. Hierdoor is er zoveel onmin in de buurt gekomen, dat het gezin geen andere mogelijkheid ziet dan om voor Laska een ander thuis te zoeken. Haar zusje is duidelijk minder vocaal. Het is een moeilijk besluit, waar men ook veel verdriet van heeft.

Het moge duidelijk zijn dat Laska niet geschikt is om in een erg druk gezin te komen wonen is een buurt, waar de huizen dicht opeen staan. Laska zoekt een maatje voor heerlijke lange wandelingen en een woonhuis in een fijne rustige omgeving. Eentje waar zij niet zo getriggerd wordt. En iemand die bekend is met het fijne nog onafhankelijke karakter van dit oertype

Reactie graag naar commissie Noodfonds Scandia