Fridts heeft een thuis gevonden!

Herplaatsing Fridts, de Noorse Buhund

Herplaatsing NB Fridts
Herplaatsing oudere Noorse Buhund Fridts

Enkele weken geleden deed het Noodfonds een oproep voor Fridts, de oudere Noorse Buhund. Wegens omstandigheden was hij naar het asiel in Spijkenisse gebracht. Van daaruit had men contact opgenomen met het Noodfonds. Of wij konden helpen met zijn herplaatsing. Gegevens werden uitgewisseld en zijn profiel kwam op onze site.

Binnen een dag kwam er een al een reactie. Via, via meldde zich een oudere dame uit Zeeland, op dat moment op vakantie in Canada, dat zij zeer geïnteresseerd was in Fridts. Vlug contact gezocht met het asiel en alles geregeld.

Zij en haar dochter hebben Fridst op de dag van thuiskomst direct opgehaald en Fridts woont daar nu tot volle tevredenheid van alle partijen.

Wij hopen allemaal dat zij nog heel lang van elkaars gezelschap mogen genieten